Zařídíte s námi vše, pro nové, pohodové bydlení

V dnešní době umí každý něco. My zvládáme vše, do těch nejmenších detailů a vám pak stačí mít jen jedno nové číslo v kontaktech svého telefonu. To naše!

Nejen stavby a rekonstrukce

Mimo klasické zednické práce vám poskytujeme i odborný dohled na stavbách a exkluzivně i stolařské práce. Nově provádíme instalace fotovoltaických elektráren. S námi nemusíte složitě poptávat několik řemeslníků. Rekonstrukce nemovitostí vám poskytujeme na klíč. Navíc udržujeme pořádek a vždy si po sobě uklidíme.

Není to jen o "práci v terénu"

Součástí našich služeb jsou grafické návrhy koupelen, kuchyní a obývacích prostor. Grafické návrhy a zaměření prostor rekonstrukce včetně cenové kalkulace pro vás připravíme zdarma. Dále vám rádi připravíme stavební projektové dokumentace a návrh otopné soustavy. Sídlíme ve městě Olomouc. Rekonstrukce nemovitostí provádíme v celém Olomouckém kraji.

1.

Schůzka

Zavolejte nám, domluvíme se na společné schůzce.

2.

Zaměření

Přijedeme za vámi na zaměření místa rekonstrukce.

3.

Cenová nabídka

Připravíme vám detailní cenovou nabídku.

4.

Objednávka

Potvrdíte nám závaznou objednávku služeb.

5.

Grafické návrhy

Po společné konzultaci vám připravíme grafické návrhy realizace.

6.

Realizace

Společně uzavřeme smlouvu a v domluveném termínu se pustíme do realizace.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.