Rekonstrukce rodinných domů a bytů

Specializujeme se na komplexní rekonstrukce rodinných domů a bytů. Provádíme profesionální stavební úpravy interiérů. Interiér přizpůsobíme přesně vašim představám. Pracujeme na základě vlastního projektu, který pro vás rádi připravíme, nebo podle vašeho projektového zadání.

Zdarma vám připravíme rozpočet.

Zaměstnáváme zkušené řemeslníky.

Nepořádek si vždy po sobě uklízíme.

Vždy dodržujeme termíny realizace.

Profesionální a komplexní rekonstrukce nemovitostí

Realizujeme bourací práce včetně odvozu sutin, na které navazují komplexní stavební práce. Provádíme zdění příček, montáže sádrokartonů, obkládání stěn a dláždění podlahy, výmalbu interiérů a další stavební práce. Dále provádíme specializované řemeslné činnosti, mezi které patří vodoinstalace, topenářské práce a elektroinstalace včetně provedení revize.

Mám zájem
Provádíme:

Děláme prostě vše

Jednoduše zvládneme vše od podlahy přes rekonstrukce bytových jader až po topenářské práce a instalace fotovoltaiky. A umíme toho ještě mnohem více.

Rekonstrukce na klíč

Rekonstrukce bytových jader

Zpracování projektů

Stavební a topenářské projekty.

Kompletní stavební práce

Zednické, obkladačské a bourací práce, odvoz suti a montáže sádrokartonů.

Vodoinstalace

Elektroinstalace

Topenářské práce

Podlahářské práce

Malířské práce

Cenová nabídka

ZDARMA

Hledáte kvalitního zhotovitele stavebních prací? Přejete si znát cenu rekonstrukce? Zavolejte nám. Připravíme vám cenovou kalkulaci. Nezávazně a zdarma. Do cenové nabídky přehledně zahrnujeme materiál, práci i dopravu. Jednoduše budete vědět, s jakými náklady můžete počítat.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.