Topenářské a vodoinstalační práce

Provádíme komplexní vodoinstalatérské a topenářské práce. Zhotovíme vám rozvody vody, kanalizace, plynu a topení včetně kompletní realizace otopné soustavy. Vodoinstalační a topenářské práce realizujeme převážně v rámci stavební rekonstrukce rodinných domů, bytů a firemních nemovitostí.

Získáte komplexní a odborné služby.

Navrhneme vám otopnou soustavu.

Vždy vám doporučíme nejlepší řešení.

Zdarma vám připravíme rozpočet.

Instalace rozvodů vody, plynu a topení

K práci využíváme kvalitní komponenty a špičkové nářadí. V oboru si neustále doplňujeme vzdělání a držíme krok s moderními trendy, převážně v oblastech nových materiál a energetických úspor. Součástí našich služeb je revize plynových zařízení a plynových rozvodů.

Chci nezávaznou nabídku
Provádíme:

Děláme prostě vše

Jednoduše zvládneme vše od podlahy přes rekonstrukce bytových jader až po topenářské práce a instalace fotovoltaiky. A umíme toho ještě mnohem více.

Montáže radiátorů

Realizace rozvodů plynu

Realizace rozvodů PPR

Zhotovení rozvodů kanalizace HT

Přípravu projektové dokumentace

Montáže plynových kondenzačních kotlů

Revize plynových rozvodů a spotřebičů

Montáže ústředních rozvodů topení

Napojení a spuštění teplovodních krbů

Obezdívání a obložení krbových vložek

Spouštění kotlů

Kompletní montáže podlahového topení

Navrhneme vám topnou soustavu

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného zdroje tepla a na míru vám navrhneme otopnou soustavu. Navrhujeme otopné soustavy pro podlahové vytápění včetně realizacenové podlahy, ústřední radiátorové vytápění i teplovzdušné vytápění z krbového výměníku. Jako zdroje tepla instalujeme plynové kondenzační kotle, kotle na tuhá paliva a také ekologická tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny.

Připravíme projektovou dokumentaci

Na realizace otopné soustavy, rozvody vody, plynu a kanalizace vám po domluvě zhotovíme kompletní projektovou dokumentaci. Projektové dokumentace rozvodů vody, plynu a otopné soustavy realizujeme převážně pro rekonstrukce bytů a rodinných domů. Projektové dokumentace vždy zpracováváme podle technických a legislativních požadavků.

Chci nezávaznou nabídku

Cenová nabídka

ZDARMA

Přejete si objednat profesionální vodoinstalatérské a topenářské práce? Zavolejte nám právě teď. Přijedeme za vámi na konzultaci a zdarma vám připravíme cenovou nabídku. Sídlíme ve městě Olomouc. Topenářské a instalatérské práce, stejně jako rekonstrukce bytových jader provádíme v Olomouckém kraji.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.