Kompletní stavební a zednické práce

Potřebujete omítnout zdi, položit podlahu, vystavět příčky z Ytongu, nebo sádrokartonu? U nás jste správně! V rámci výstavby se o vše postaráme. Poskytujeme vám komplexní stavební a zednické práce. Provádíme výstavbu a omítání zdí, zhotovujeme rozvody elektroinstalace, instalujeme sádrokartony, provádíme obkladačské práce a další stavební činnosti.

Získáte kvalitní stavební práce na klíč.

Poskytujeme vám komplexní služby.

Nepořádek si vždy si po sobě uklidíme.

Zdarma vám připravíme rozpočet.

Na vše máme své lidi.

Realizujeme jak novostavby, tak i rekonstrukce bytů a nemovitostí včetně odvozu stavební suti. Provádíme jak dílčí stavební práce, tak i komplexní výstavbu na klíč. Součástí našich služeb jsou také topenářské a instalatérské práce včetně návrhu a realizace otopné soustavy.

Mám zájem
Provádíme:

Děláme prostě vše

Jednoduše zvládneme vše od podlahy přes rekonstrukce bytových jader až po topenářské práce a instalace fotovoltaiky. A umíme toho ještě mnohem více.

Zednické práce

Elektroinstalace

Obkladačské práce

Podlahářské práce

Stavby rodinných domů

Sádrokartonářské práce

Řezání betonových panelů

Zpracování stavebních projektů

Odvoz a uložení stavební suti

Postavíme vám rodinný dům na klíč

Přejete si postavit či rekonstruovat garáž, chatu, nebo přímo rodinný dům? Nic pro nás není problém. Zaměstnáváme kvalifikované pracovníky a ovládáme veškeré stavební činnosti. Díky nám nemusíte složitě najímat velké množství rozdílných řemeslníků a koordinovat návaznost jejich práce. O vše se postaráme za vás. Novostavby i rekonstrukce nemovitostí provádíme na klíč.

Cenová nabídka

ZDARMA

Přejete si provést zednické nebo sádrokartonářské práce? Potřebujete připravit rozvody elektroinstalace? Čeká vás rekonstrukce bytového jádra? Nechte namáhavého shánění řemeslníků. Zavolejte nám právě teď. Postaráme se za vás o všechny stavební práce. Sídlíme v Olomouci zednické a stavební práce provádíme v celém Olomouckém kraji.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.